Wynajem kontenerów

Wywóz odpadów sypkich lub przewóz odpadów pobudowlanych, to nie wszystkie sektory działań firmy DT-TRANS. Dysponujemy nowoczesnym i bardzo rozbudowanym taborem pojazdów ciężarowych, także specjalistycznych, które zajmują się np. wywozem kontenerów. Zwykle służą one do gromadzenia większej ilość materiałów odpadowych, jak odpady przemysłowe, zielone lub zmieszane.

W obrębie naszego działania znajduje się również wywóz urobku z terenów inwestycyjnych. Przewóz gruzu czy transport materiałów pobudowlanych odbywa się z użyciem najnowocześniejszych rozwiązań. Dysponujemy kontenerami odkrytymi, które sprostają każdemu, nawet najbardziej wymagającemu zadaniu.

Współpracujemy z klientami indywidualnymi, gdzie wywóz odpadów z prywatnych posesji stanowi istotny aspekt ich codziennego funkcjonowania, ale także z firmami produkcyjnymi. Na dużą skalę przedsiębiorstwom budowlanym czy remontowym oferujemy  transport opadów pobudowlanych lub przewóz kontenerów z materiałami sypkimi. Chętnie podejmiemy współpracę również z instytucjami publicznymi i państwowymi, gminami, które pragną z naszym udziałem realizować usługę wywozu odpadów wszelkiego typu.

Posiadamy odkryte kontenery o pojemności 7m3. Orientacyjne wymiary kontenera: 270 cm x 170 cm x 160 cm.

Kontenery przeznaczone są do wywozu:

  • gruzu
  • odpadów pobudowlanych
  • przemysłowych
  • odpadów selektywnych (szkło, papier, plastik, drewno)
  • materiałów sypkich jak i odpadów zielonych

Zapewniamy bezpłatny postój do 5 dni roboczych. W przypadku przekroczenia tego terminu, naliczamy opłatę za każdy kolejny dzień.
Zamówienie i odbiór prosimy zgłaszać mailowo: (biuro@dt-trans.com)
Stawka VAT na odbiór odpadów wynosi 8%