Transport Wywrotką

Wywóz odpadów sypkich oraz przewóz materiałów budowlanych, to szczególne usługi firmy, które opatrzyliśmy niezbędnym priorytetem. Aby jednak realizować tę usługę zgodnie z wysokimi standardami jakości, wzbogaciliśmy tabor pojazdów ciężarowych o specjalistyczne pojazdy, jak wywrotka. Przewóz odpadów odbywa się więc w naczepie wywrotki o dużej kubaturze 55-60m3. Wykorzystujemy je głównie do transportu ciężkiej frakcji odpadowej, jak i wszelkiego rodzaju materiałów sypkich czy przewożonych luzem.

Transport odpadów sypkich najczęściej ma miejsce na krótkich dystansach, ponieważ priorytetem staje się wtedy czas wykonania zadania. Doświadczeni kierowcy dbają o terminowe wykonanie zleceń. Transport odpadów budowlanych odbywa się za pomocą wywrotek o wymiarach załadunkowych: 11,364m x 2,47m x 2,47m.

W razie zainteresowania usługą wywozu odpadów budowlanych czy transportem materiałów sypkich z budowy lub miejsca inwestycji, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi. Gwarantujemy doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich pojazdów do realizacji zlecenia, a także szybką i bezproblemową obsługę, ponieważ to transport materiałów budowlanych jest najwyższym priorytetem, a nie skomplikowane formalności. Zapraszamy!

//dt-trans.com/wp-content/uploads/2019/07/wywrotka2-1.png

Wymiary naczepy

  • Pojemność 60 m3
  • Długość 11364mm
  • Szerokość wewnętrzna 2470mm
  • Wysokość załadunkowa 2470mm
  • Wysokość całkowita 3700mm