Walking Floor Transport

Wywóz odpadów sypkich lub przewóz urobku, to główne sektory działania naszej firmy. Jesteśmy przygotowani na realizację choćby najbardziej skomplikowanych i trudnych zleceń. Posiadamy doświadczonych kierowców, którzy profesjonalnie obsługują specjalistyczne pojazdy.

Jako firma z wieloletnim stażem, organizująca międzynarodowy i krajowy przewóz odpadów, wyposażyliśmy się w szereg rozwiązań, które ułatwiają nam pracę. To tabor wyprofilowanych pojazdów ciężarowych, jak wywrotki do wywozu materiałów pobudowlanych, kontenery do przewozu odpadów, a także transportu paliw. Posiadamy nowoczesne pojazdy ciężarowe wyposażone w ruchomą podłogę, które doskonale sprawdzą się w transporcie. Odpowiadają one głównie takim usługom, jak wywóz materiałów sypkich, luzem, np. transport zboża, biomasy, transport odpadów komunalnych, ale służą także do przewozu towarów paletyzowanych. Dodatkowo, 12 par uchwytów na pasy pozwala przewozić papier w rolach.

Ruchoma podłoga to horyzontalny system załadunku i rozładunku naczep. Hydrauliczna podłoga naczepy wykorzystuje zjawisko tarcia. Poruszane przez siłowniki listwy powodują przesuwanie towaru w celu jego stopniowego wyładunku. Cechuje je również wysoka odporność na rabunek, dlatego nasze ładunki są całkowicie bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie zrealizujemy dla Państwa takie zlecenia, jak wywóz odpadów komunalnych, transport materiałów łatwopalnych czy wywóz odpadów sypkich, w czym ruchome podłogi naczep marki STAS sprawdzają się  idealnie.

//dt-trans.com/wp-content/uploads/2023/02/wymiary.jpg

Wymiary naczep

  • Pojemność 92m3
  • Długość 13500mm
  • Szerokość wewnętrzna 2470mm
  • Wysokość  4040mm